Bilety

Bilety na koncerty oraz bezpłatne wejściówki na imprezy towarzyszące I Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego im. Jana Kiepury w Sosnowcu do nabycia w Centrum Informacji Miejskiej oraz na dwie godziny przez imprezą w Kasie Biletowej Sali Koncertowej w Sosnowcu.

Zapraszamy do zakupu biletów za pomocą formularza elektronicznego na www.stowarzyszeniejanakiepury.pl. Zakupione przez Państwa bilety będą do odbioru w Kasie Biletowej Sali Koncertowej na dwie godziny przed koncertem.

 

Kliknij aby wybrać imprezę i kupić bilet

 

Biuro Obsługi Widzów

tel. +48 570 964 440 (codziennie od 10:00 do 16:00, w dniu imprezy od 10:00 do 18:00)
bilety@stowarzyszeniejanakiepury.pl

Biuro Obsługi Widzów odpowiada za bezpośredni kontakt z publicznością. To tu mogą Państwo uzyskać pomoc i informacje dotyczących repertuaru i biletów. Jeśli jego pracownicy nie będą znać odpowiedzi na Państwa pytanie, z pewnością skierują je do właściwej osoby.

Do BOW drogą mailową mogą Państwo kierować swoje pytania i uwagi. Przed koncertem bileterzy pomogą Państwu odnaleźć miejsca na widowni, w trakcie imprezy czuwają nad Państwa komfortem i bezpieczeństwem, po koncercie – czekają na Państwa opinie i uwagi.

Przypominamy o obowiązującym na widowni w trakcie imprez zakazie fotografowania, filmowania i nagrywania.  Prosimy także o wyłączenie telefonów komórkowych.