Uczestnicy

Lista uczestników I Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego im. Jana Kiepury w Sosnowcu

Pani Sawa Bańka
Pani Kamila Bednarz
Pani Izabela Białecka
Pan Maciej Boberek
Pani Karolina Brokos
Pan Sławomir Broś
Pan Paweł Brożek
Pani Michalina Buga
Pani Justyna Bujak
Pan Stavros Chatzipentidis
Pani Magdalena Chmielecka
Pani Anna Choczaj
Pani Agata Chodorek
Pani Alicja Ciesielczuk
Pan Marcin Ciesielczuk
Pan Konrad Cygal
Pani Katarzyna Cyganik
Pani Magdalena Czarnecka
Pani Kinga Czyż
Pani Katarzyna Ćwiek
Pani Agata Dembska-Kornaga
Pani Dominika Dobrolińska
Pani Maria Domżał
Pani Barbara Dratwińska
Pan Aleksander Dryglas
Pan Dawid Dubec
Pani Magdalena Dudek
Pan Tomasz Dziwisz
Pan Mateusz Eckert
Pani Judyta Fąfara
Pan Andrzej Filończyk
Pani Sylwia Frączek
Pani Dagmara Gabryelska
Pan Artur Garbas
Pani Julia Gaweł
Pan Michał Goławski
Pani Aleksandra Gorajczyk
Pani Paulina Horajska
Pani Zuzanna Hwang
Pani Betty Ibata
Pani Katarzyna Ignatowicz
Pani Elżbieta Izdebska
Pani Katarzyna Jakóbczyk
Pan Łukasz Jakubczak
Pan Michał Janicki
Pan Dawid Janowiak
Pani Natalia Jasińska
Pani Sylwia Kapela
Pani Joanna Kędzior
Pani Kamila Kondraciuk
Pani Malwina Konieczka
Pani Justyna Kopiszka
Pani Natalia Kordecka-Kolo
Pan Paweł Kotarba
Pani Magdalena Kozakiewicz
Pani Kinga Krajnik
Pani Alicja Krasińska
Pan Aleksander Kruczek
Pani Milena Kusztal
Pan Adam Kutny
Pani Edyta Langer
Pani Małgorzata Lipińska
Pani Aleksandra Lisowska
Pan Emil Ławecki
Pani Natalia Weronika Łęt
Pan Tomasz Łykowski
Pan Piotr Maciejowski
Pan Kacper Maj
Pani Karolina Makuła
Pani Julia Malik
Pani Aleksandra Malisz
Pani Magdalena Marchewka
Pani Marzena Michalczyk
Pani Joanna Mikuła
Pani Katarzyna Misterka
Pani Oliwia Mnich
Pani Magdalena Niedbała
Pan Bartosz Nowak
Pani Kamila Nowak
Pani Paulina Nowak
Pan Michał Tadeusz Noworyta
Pani Hanna Okońska
Pani Aleksandra Olczyk
Pani Natalia Ołów
Pan Dominik Opaliński
Pani Anna Parysz
Pan Artur Plinta
Pani Magdalena Pluta
Pan Rafał Polek
Pani Katarzyna Poździał
Pani Alina Prochowska
Pan Michał Prószyński
Pani Marlena Pryszcz
Pani Aleksandra Ptak
Pan Jasin Rammal
Pan Wojciech Rasiak
Pan Łukasz Ratajczak
Pani Mariola Rudzińska
Pan Michał Rudziński
Pani Hasmik Sahakyan
Pani Marta Schnura
Pani Marta Shalkevich
Pani Zofia Skowron
Pan Łukasz Skrobek
Pani Justyna Sławiec
Pani Hanna Sosnowska
Pani Marta Anna Stachyra
Pani Natalia Stawicka
Pan Oskar Strumiński
Pani Agnieszka Styblińska
Pan Damian Suchożebrski
Pani Martyna Sułek
Pani Klaudia Szczepanik
Pani Magdalena Szuba
Pan Szymon Szymik
Pan Paweł Ślusarz
Pani Marta Świderska
Pani Agnieszka Talarczyk
Pani Patrycja Tańczyk
Pan Tomasz Theil
Pan Paweł Trojak
Pani Katarzyna Tront
Pani Dorota Turek
Pani Izabela Wesołowska
Pani Marcela Wierzbicka
Pani Dorota Wilk
Pani Małgorzata Wiśniewska
Pani Nicole Wodzińska
Pani Marta Wróblewska
Pan Przemysław Zubowicz
Pani Joanna Żelazny